Kurulduğu günden itibaren, kurumsallaşmış yapısı ile dünya standartlarına uygun, kaliteli, güvenilir hizmet veren şirketimiz gelecekte de siz müşterilerine üstün hizmet sunmak için performansını ve rekabet gücünü en yüksek düzeye çıkarmayı arzulamaktadır.

 

Değerli Müşterilerimiz;

1953 yılından bu yana dürüstlük ilkesini prensip edinmiş, müşteri memnuniyetinin bilinci ve sorumluluğu ile emin adımlarla yürümekteyiz.

Ekip ruhuna inanan, kendini işine adayan, dinamik kadromuzla çevre ve iş güvenliği şartlarını koruyarak sürdürdüğümüz işlerde maksimum başarıyı sağlama, uygulamalarda mali fizibilitenin yanı sıra çevresel ve sosyal değerlendirmeleri ’de gözden kaçırmayarak toplumsal sorumluluğu sürdürmek temel prensibimizdir.

Kurulduğu günden itibaren, kurumsallaşmış yapısı ile dünya standartlarına uygun, kaliteli, güvenilir hizmet veren şirketimiz gelecekte ’de siz müşterilerine üstün hizmet sunmak için performansını ve rekabet gücünü en yüksek düzeye çıkarmayı arzulamaktadır.

Haydar Boz olarak, faaliyet gösterdiğimiz sektörde gerek kalitemiz gerekse vizyonumuz ve felsefemiz ile belirli rol oynayacağız. Amacımız sürekli ilerlemek ve daha güçlü olmak. Ülkemiz insanının en iyi ürün ve hizmete layık olduğu düşüncesinden yola çıkarak çalışmalarımıza ilk günkü istek ve azimle devam edeceğiz. Bu anlamda her türlü fedakârlığı gösteren çalışanlarımıza bu sistem içerisinde yer alan tedarikçilerimize, “Kaliteli ürün için kalite girdi ön şarttır.” Mantığıyla müşterilerimize teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Başarı ve sürdürülebilir gelişimin, ancak işimize olan bağlılıkla mümkün olabileceğini biliyor ve bunun gerekliliklerini yerine getiriyoruz.

Yalçın Boz ve Uğur Boz

Yalçın Boz                                          Uğur Boz