Bereket Enerji

Güçlü Didinir / Bereket Enerji Proje Koordinatörü


Yerli ve yenilenebilir kaynaklardan enerji üretebilen Türkiye'nin ilk şirketlerinden olan firmamız kendi santrallerini kendi kadrosuyla inşaa etmektedir. Enerji projelerinde kendi santralinizi kendi kadronuzla yapabiliyorsanız doğru zamanda, doğru ekiplerle en iyi kalitede iş üretmeniz gerekmektedir. Biz de bu kriterlere göre konusunda uzman, hizmet veren/üretebilen tedarikçilerle kaliteden ödün vermeden çalışmaktayız. Türkiye'de 4 ilde 7 ayrı projemizde Haydar Boz Yalıtımı tercih etmemizin nedeni ticarette güven ve zamanında eksiksiz hizmet vermeleri, kalite ve profesyonel çözümleri ile projelerimizde sahada birebir uyum içerisinde çalışabilmemizdir.

Ege Grup Yapı

Tolga Diker / Ege Grup Yapı Proje Koordinatörü


Çünkü yalıtım çok tecrübe ve bilgi gerektiren bir iş. Haydar Boz bu konuda 60 senelik bir deneyime sahip. Açıkçası yalıtım konusunda güvenilir kişilerle iş yapmalısınız aksi halde sıkıntısı yıllar sonra ortaya çıkabilir ve firmanızın prestijine gölge düşürebilir. Biz Ege Grup olarak bu konuda taviz veremeyeceğimiz için her zaman işinin ehli firmalarla çalışıyoruz.

Ulubol İnşaat

Murat Elibol / Ulubol İnşaat


Neden Haydar Boz? Çünkü işinde disiplin ve başarıyı kendine prensip edinmiş bir firma. Asla yarı yolda bırakmayacak, finansman olarak da, uygulama olarak da problemsiz tecrübeli bir şirket. Alanında başarılı ve kaliteden ödün vermeyen bir yapısı var. Bunlar da elbette bizim için büyük kriterler.

AS İnşaat

Selçuk Uygun / AS İnşaat


Haydar Boz'u seçmemizdeki en büyük nedenlerden biri yaptığı işin arkasında durabilen bir firma olması. Tecrübesi, hırsı, azmi ve malzemelerinin kalitesi bizim için çok önemli bir etken. Yalıtım, ustalık ve tecrübe gerektirir. Yönlendirmesi olsun, seçilen malzemenin kalitesi olsun, uygulaması olsun bütün bunlar çok önemli. İşin içinde Haydar Boz olduğu zaman herkes bilir ki bu koşullar eksiksiz ve kaliteli bir biçimde yerine getirilir.